Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Абонентське консультаційно-інформаційне обслуговування

Ми пропонуємо також допомогу у вирішенні спірних і неоднозначних питань в ході Вашої господарської діяльності.

За допомогою наших фахівців Ви маєте можливість оперативно отримувати відповіді на різні питання, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку з врахуванням всіх останніх змін у чинному законодавстві.

Абонентське консультаційно-інформаційне обслуговування включає:

  • письмові й усні консультації стосовно законодавства в сфері ведення бухгалтерського обліку й оподатковування;
  • підготовка й складання звітів для головної організації в погодженому форматі;
  • оптимізація оподатковування з відповідним юридичним супроводом;
  • проведення економічного аналізу фінансово-господарської діяльності з наданням письмових рекомендацій щодо його поліпшення.