Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Консультування та методологічний супровід при складанні звітності по МСФЗ й МСБО

  • консалтинг в області застосування МСФЗ (IFRS);
  • методичне забезпечення трансформації звітності на МСФЗ (IFRS);
  • розробка облікової політики відповідно до МСФЗ (IFRS).

У рамках спiвробiтництва ми надаємо Вам професiйнi консультації й проводимо перевірки систем внутрішнього контролю й обліку. Знання областей, у яких працюють наші клієнти й розуміння поставлених завдань завжди дає нам можливість надати необхідну й своєчасну консультацію.

Професiйнi навички й постійне вдосконалення наших послуг допомагають нам передбачати ризики клієнтів i рекомендувати заходи щодо їх запобігання.