Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Консалтинг

Консультування та методологічний супровід при складанні звітності по МСФЗ й МСБО

  • консалтинг в області застосування МСФЗ (IFRS);
  • методичне забезпечення трансформації звітності на МСФЗ (IFRS);
  • розробка облікової політики відповідно до МСФЗ (IFRS).

У рамках спiвробiтництва ми надаємо Вам професiйнi консультації й проводимо перевірки систем внутрішнього контролю й обліку. Знання областей, у яких працюють наші клієнти й розуміння поставлених завдань завжди дає нам можливість надати необхідну й своєчасну консультацію.

Детальніше…
 

Абонентське консультаційно-інформаційне обслуговування

Ми пропонуємо також допомогу у вирішенні спірних і неоднозначних питань в ході Вашої господарської діяльності.

За допомогою наших фахівців Ви маєте можливість оперативно отримувати відповіді на різні питання, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку з врахуванням всіх останніх змін у чинному законодавстві.

Детальніше…
 

Консультування у сфері залучення інвестицій

Основне завдання нашої компанії — це допомога клієнту на всіх етапах залучення інвестицій, в отриманні найбільш вигідних умов фінансування. » ACA Bureau Ltd.» пропонує комплексний підхід до залучення інвестицій, що дозволяє:

  • узгоджувати інтереси інвестора і компанії-одержувача інвестицій;
  • мінімізувати ризики сторін при залученні інвестицій;
  • підібрати оптимальну схему і інструментарій залучення інвестицій.

Детальніше…