Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Юридичний Due Diligence

Юридичний due diligence є одним з найважливіших компонентів будь-якої корпоративної угоди. Це трудомісткий процес, але коли Ваша компанія розуміє необхідність юридичного due diligence та основних методів його проведення, цей процес проходить більш ефективно, заощаджуючи витрати і без головної болі.

Юридична частина due diligence – це перевірка:

  1. Прав на майно, що продається в складі бізнесу, ризиків заперечування прав на майно третіми особами;
  2. Прав і зобов’язань, що входять до складу бізнесу, на предмет їх існування, дійсності, законності, ризиків оскарження угод, в результаті яких виникли права та зобов’язання;
  3. Трудових відносин з колективом, що працює в бізнесі (наявність і законність трудових договорів, угод про матеріальну відповідальність, правомірність звільнення співробітників, ризики пред’явлення неправомірно звільненими співробітниками майнових вимог, пов’язаних з їх звільненням, тощо);
  4. Дотримання корпоративного законодавства юридичними особами, що продаються в складі бізнесу або є стороною договорів купівлі-продажу, ризику пред’явлення претензій акціонерами / учасниками цих юридичних осіб, пов’язаних з недотриманням законодавства при продажі акцій / часток, а також при здійсненні великих угод або угод із зацікавленістю з майном цих юридичних осіб.

За результатами проведення due diligence складається звіт, в якому подається висновок:

  • Про повноту і вірність оформлення документів компанії, які мають юридичне значення.
  • Про дотримання компанією процедур, встановлених законодавством і внутрішніми правилами компанії.
  • Про виявлені правопорушення в діяльності компанії.

Крім того, оцінці підлягають правові ризики, обумовлені виявленими недоліками, в тому числі у вартісному вираженні, надаються рекомендації по їх усуненню, пропонуються рішення по оптимізації оподаткування компанії.