Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Податковоий Due Diligence

Проведення податкового due diligence включає перевірку найбільш істотних статей податкової звітності Вашої компанії з наданням інформації про існуючу систему ведення податкового обліку, податкового навантаження, порушеннях податкового законодавства і можливих ризиках донарахування податкових зобов’язань.

Проведення due diligence передбачає надання Вами всієї необхідної інформації, в тому числі й тієї, що відноситься до категорії конфіденційної. Лише в цьому випадку в результаті проведення due diligence можна отримати бажаний результат – повну, об’єктивну і достовірну картину про компанію, котра є предметом дослідження. Не варто побоюватись просочування інформації, оскільки при укладенні договору ми гарантуємо нерозповсюдження інформації, отриманої в процесі проведення due diligence, оскільки це питання нашої репутації.

Дана послуга включає в себе наступні дії:

  • Діагностика системи податкового обліку на підприємстві;
  • Оцінка ключових договорів компанії на відповідність їх вимогам податкового законодавства;
  • Аналіз податкових аспектів у діяльності компанії з резидентами й нерезидентами;
  • Перевірка операцій з пов’язаними особами й трансфертного ціноутворення;
  • Аналіз відображення в податковому обліку нетипових операцій;
  • Аналіз потенційного донарахування податкових зобов’язань;
  • Аналіз правильності нарахування податків та зборів з оплати праці;
  • Аналіз правильності розрахунків інших податкових зобов’язань;