Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Фінансовий Due Diligence

Основною метою фінансового due diligence є оцінка фінансового стану компанії, перевірка активів з точки зору реальності їх оцінки, зобов’язань компанії та наявності незареєстрованих зобов’язань, котрі можуть істотно погіршити фінансове становище компанії у майбутньому, рентабельності основних видів діяльності, структури витрат.

Фінансовий due diligence припускає аналіз фінансових показників бізнесу та його перспективи.

Завдання фінансового due diligence:

  • Оцінка фінансової схеми бізнесу;
  • Оцінка системи управлінського обліку на предмет достовірності її фінансових показників і оперативності внесення до неї інформації;
  • Оцінка динаміки фінансових показників діяльності бізнесу;
  • Оцінка майна, прав та зобов’язань, що продаються в складі бізнесу;
  • Інвентаризація майна та зобов’язань, проведення звірок з дебіторської та кредиторської заборгованості бізнесу;
  • Формування списку ключових співробітників, від яких залежить ефективність бізнесу;
  • Оцінка ризику існування заборгованості, не відображеної в системі управлінського обліку.