Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Due diligence

Для формування у інвестора реального уявлення про фінансовий стан підприємства і перспективах його розвитку, а відповідно й підвищення інвестиційної привабливості, необхідно провести аналіз минулого, теперішнього і прогнозованого майбутнього бізнесу, який планується придбати, а також виявити можливі варіанти ризиків та способи їх мінімізації.

Відсутність належної перевірки може призвести до незадовільних фінансових результатів після зміни власника, стати причиною судових позовів, податкових і фінансових перевірок, а також інших більш неприємних наслідків.

«ACA Бюро» проводить фінансовий, податковий та юридичний due diligence.Фінансовий Due Diligence

Основною метою фінансового due diligence є оцінка фінансового стану компанії, перевірка активів з точки зору реальності їх оцінки, зобов’язань компанії та наявності незареєстрованих зобов’язань, котрі можуть істотно погіршити фінансове становище компанії у майбутньому, рентабельності основних видів діяльності, структури витрат.

Детальніше…
 

Податковоий Due Diligence

Проведення податкового due diligence включає перевірку найбільш істотних статей податкової звітності Вашої компанії з наданням інформації про існуючу систему ведення податкового обліку, податкового навантаження, порушеннях податкового законодавства і можливих ризиках донарахування податкових зобов’язань.

Детальніше…
 

Юридичний Due Diligence

Юридичний due diligence є одним з найважливіших компонентів будь-якої корпоративної угоди. Це трудомісткий процес, але коли Ваша компанія розуміє необхідність юридичного due diligence та основних методів його проведення, цей процес проходить більш ефективно, заощаджуючи витрати і без головної болі.

Детальніше…