Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Трудове право

Забезпечимо захист Ваших прав і інтересів шляхом:

  • консультування з питань працевлаштування, трудової діяльності, припинення трудових відносин з роботодавцем, поновлення на посаді, оформлення відпусток, оформлення трудових книжок, соціальних виплат, заробітної плати й інших питань;
  • розробки документації: індивідуальних трудових договорів, посадових інструкцій, контрактів, колективних договорів, правил внутрішнього трудового розпорядку, правил доступу до конфіденційної інформації, комерційній таємниці;
  • особистої участі у вирішенні трудових спорів, колективних трудових спорів, шляхом проведення переговорів, захисту прав і інтересів клієнта в судових інстанціях, і інших державних установах.