Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Реєстрація торгових марок , авторського права , торгової марки

Об’єкти інтелектуальної власності потребують правової охорони та можуть виступати джерелами значного доходу . Фахівці компанії забезпечать проведення реєстраційних та інших дій , необхідних для розпорядження власником об’єктами інтелектуальної власності . Послуги даного напрямку передбачають , у тому числі:

  • забезпечення реєстраційних дій, зокрема реєстрацію авторського права , національну реєстрацію торгових марок , винаходів , міжнародну реєстрацію торгових марок. Відзначимо , що торговельна марка отримує правову охорону на території України з моменту подачі заявки про реєстрацію торгової марки;
  • захист законних прав та інтересів добросовісних користувачів і власників об’єктів права інтелектуальної власності;
  • консультування з питань передачі прав на об’єкти інтелектуальної власності за ліцензійними та іншими договорами .