Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування спрямоване на вирішення поточних юридичних питань, що виникають у діяльності Замовника, включаючи:

  • роботу з договорами, внутрішніми актами, нормативно-правовими актами й іншими документами, приведення документів у відповідність із вимогами законодавства з урахуванням інтересів Замовника;
  • консультування з питань законодавчого регулювання діяльності Замовника;
  • супровід процедури досудового вирішення господарських спорів між суб’єктами господарювання;
  • юридичний супровід питань найму/звільнення персоналу Замовника й інших кадрових питань;
  • консультування з питань корпоративного управління (побудова системи органів управління, розподіл повноважень, організація роботи органів управління, розробка необхідних документів).