Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Юридичні послуги

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування спрямоване на вирішення поточних юридичних питань, що виникають під час діяльності Замовника.

Детальніше…
 

Договірне правоо

Фахівці компанії візьмуть на себе повний супровід Вашої договірної роботи.

Детальніше…
 

Корпоративне право

Створення та ліквідація юридичних осіб в добровільному і примусовому порядку, побудова структури органів управління та розподіл повноважень між ними, формування та зміна розміру статутного капіталу господарських товариств та інші питання корпоративного права вимагають професійного підходу.

Детальніше…
 

Право інтелектуальної власності

Об’єкти інтелектуальної власності потребують правової охорони та можуть виступати джерелами значного доходу. Фахівці компанії забезпечать проведення реєстраційних та інших дій, необхідних для розпорядження власником об’єктами інтелектуальної власності.

Детальніше…
 

Процессуальне право

Фахівці компанії сприяють на всіх стадіях вирішення спорів, включаючи досудові переговори і виконання судових рішень, якісно забезпечать ведення господарських та адміністративних справ у суді.

Детальніше…
 

Послуги нерезидентам та інвестиційне право

Детальніше…
 

Трудове право

Забезпечимо захист Ваших прав та інтересів шляхом консультування з питань працевлаштування, трудової діяльності, припинення трудових відносин з роботодавцем, поновлення на посаді, оформлення відпусток, оформлення трудових книжок, соціальних виплат, заробітної плати та інших питань;

Детальніше…