Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Відновлення бухгалтерського обліку

Метою повного або часткового відновлення бухгалтерського обліку є упорядкування всіх документів підприємства відповідно до вимог законодавства.

Існує ряд факторів, наявність яких свідчить про необхідність відновлення бухгалтерського обліку:

  • втрата документів;
  • відсутність досвідченого бухгалтера або їхня часта зміна на підприємстві;
  • використання неліцензійних бухгалтерських програм;
  • відсутність контролю за роботою бухгалтерії.

За результатами проведених заходів у випадку виявлення невідповідності різного роду показників проводяться коректуючі записи у бухгалтерському і податковому обліку та подаються уточнені податкові декларації.