Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Бухгалтерський супровід

Комплексне ведення бухгалтерського й податкового обліку або облік окремих операцій (наприклад, розрахунок і нарахування заробітної плати) полягає в передачі бухгалтерських функцій співробітникам нашої компанії, так званий аутсорсінг (outsource — передача третій стороні керування окремим бізнес-процесом або його повне виконання). Ця послуга користується все більшим попитом у підприємств, включно з представництвами іноземних компаній.

Бухгалтерський супровід може здійснюватися безпосередньо на території підприємства-замовника або за його межами, у тих обсягах і по тим напрямкам, які будуть обумовлені договором на бухгалтерський супровід.

У комплекс бухгалтерського супроводу входить:

  • одержання первинних документів від клієнта по реєстрах;
  • перевірка наявності, правильності оформлення й відповідності первинних облікових і податкових документів вимогам законодавства;
  • хронологізація документів і складання податкових і бухгалтерських регістрів у розрізі існуючого плану бухгалтерських рахунків;
  • складання бухгалтерської й податкової звітності, її своєчасне подання в податкові органи й позабюджетні фонди.

Ми несемо повну фiнансову вiдповiдальнiсть за дiї наших фахiвцiв, передбачену договором.