Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Постановка бухгалтерського обліку на підприємстві

Досить один раз грамотно організувати бухгалтерський облік, щоб надалі попередити появу систематичних помилок, що негативно впливають на фінансові показники підприємства.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте спеціально розроблену схему документообігу й оформлення первинної документації на вашому підприємстві на основі детального вивчення специфіки його діяльності з моменту організації, складання робочого плану рахунків, розробку основних принципів і методів ведення бухобліку й податкового обліку, які стануть надалі основою вашої облікової й фінансової політики.

Доручивши «ACA Bureau» ведення бухгалтерського обліку, Ви гарантовано отримуєте належний стан документації, передаєте нам право захисту вашої звітності в податкових органах і позабюджетних фондах, перекладаєте на нас фінансові ризики, пов’язані із правильністю нарахування податків.