Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Складання фінансової звітності за МСФЗ

Вибір способу складання звітності по МСФЗ обумовлений очікуваними витратами й метою впровадження у компанії. Чим ширше збирається керівництво використовувати інформацію, підготовлену на основі МСФЗ, тим частіше компанії обирають паралельне ведення обліку — це дозволяє компанії будувати систему внутрішньої звітності на тих же принципах, що й зовнішньої.

Існує два основних способи підготовки звітності за міжнародними стандартами — трансформація даних національного обліку відповідно до МСФЗ та паралельне ведення бухгалтерського обліку відповідно до національних і міжнародних стандартах.

Трансформація національної звітності у звітність по МСФЗ

Трансформація представляє собою «переклад» національної фінансової звітності в міжнародну шляхом коректування окремих показників (способи одержання яких по українським стандартам відрізняються від МСФЗ). Звичайно при застосуванні цього способу підприємства несуть менші матеріальні витрати. Часто він також розглядається як тимчасовий захід при переході на паралельний облік за міжнародними стандартами.

Паралельне ведення обліку

Паралельне ведення обліку за міжнародними стандартами полягає у відображенні в обліку по МСФЗ кожної господарської операції.