Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

ACA Бюро — Про компанію

ACA Бюро — незалежна компанія, яка надає широкий спектр послуг у сферах реєстрації бізнесу, бухгалтерського і управлінського обліку, фінансової звітності і корпоративних фінансів, послуг супутніх аудиту, а також юридичних консультацій та послуг для нерезидентів. ACA Бюро — є асоцiйованим членом Європейської Бiзнес Асоцiацiї.

Зусилля спеціалістів ACA Бюро спрямовані на задоволення вимог найвибагливіших клієнтів. Ми несемо повну відповідальність за запропоновані види послуг. Співпрацюючи з нами:

  • ви будете впевнені в якості виконаних робот;
  • застраховані від непередбачених обставин;
  • одержите можливість заощадити на створенні нових робочих місць.

Cпеціалісти ACA Бюро мають великий досвід й сучасні знання. Це підтверджено нашими дипломами й сертифікатами. Професійні навички й постійне вдосконалення допомагають нам передбачати ризики клієнтів і рекомендувати заходи для їх запобігання.

Ми готовi взяти на себе Вашi проблеми по веденню бухгалтерського, фiнансового й податкового облiку, вiдстеженню змiн законодавства, по взаємодiї з податковими органами й фондами, а також, по правовому захисту Вашої компанiї.

Компанія ACA Бюро готова до співробітництва й сподівається стати Вашим надійним партнером.

З повагою управляючий партнер АСА Бюро,
Пешкова Олена
Компанія ACA Бюро
Компанія ACA Бюро
American Chamber of Commerce in Ukraine ACC