Співробітники ACA Bureau вирізняються високою направленістю на клієнтів та швидкістю реакції на наші запити.

Компанія проявила компетентність у вирішенні складних питань бухгалтерського обліку та оподаткування, кваліфікований підхід та допомогу в складанні зовнішньоекономічних контрактів та іншої документації.

А.П. Нагірняк, ТОВ "Мотортек Україна"

Відзначаємо високу підготовку, досвід і професіоналізм фахівців ACA Bureau, прагнення виконати роботу з максимальною якістю.

Уважне і тепле ставлення до клієнта, виконання роботи в строк дають нам можливість упевнено і стабільно почувати себе в питаннях бухгалтерської та податкової звітності по відношенню до банків, контрагентів, податкових органів, лізингових компаній.

Ю. В. Тютюнник, ТОВ "КЦР Україна"

Протягом 9 років співпраці компанія своєчасно і на високому рівні справляється з усією необхідною бухгалтерської роботою та фінансовою звітністю.

Ми можемо звернутися до фахівців у будь-який момент і отримати кваліфіковану допомогу не тільки в галузі бухгалтерії та міжнародних фінансів, а й у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Ondrej Formanek, TTC MARCONI

Хочете заощадити час та зусилля і зосередитись на розвитку основних стратегій, знизити витрати та ризики, підвищити ефективність діяльності компанії та знайти надійного партнера?

Ласкаво просимо до ACA Bureau!

Кожен клієнт незалежно від того, чи це українська компанія, іноземне представництво, підприємець чи іноземний інвестор знайде найбільш ефективне рішення для свого бізнесу.

ACA Bureau – компанія, яка надає широкий спектр послуг в області реєстрації бізнесу, бухгалтерського та управлінського обліку, фінансової звітності та корпоративних фінансів, юридичного супроводу та послуг для нерезидентів.

Ми беремо на себе повну відповідальність за надані послуги і гарантуємо своєчасне виконання, точність та високу якість послуг.

Компанія ACA Бюро
Компанія ACA Бюро
American Chamber of Commerce in Ukraine ACC